MKP1845333255
MFR.Part #
MKP1845333255
JLCPCB Part #
C3791076
Package
Plugin,D7xL17mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 33nF ±10% 插件,D7xL17mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS