RN50E9091CRSL
MFR.Part #
RN50E9091CRSL
JLCPCB Part #
C1818946
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors