RN50C1691FRSL
MFR.Part #
RN50C1691FRSL
JLCPCB Part #
C1796249
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors