RN50C5361FB14
MFR.Part #
RN50C5361FB14
JLCPCB Part #
C3518163
Description
-65℃~+175℃ 5.36kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors