Y0060350R000A9L
MFR.Part #
Y0060350R000A9L
JLCPCB Part #
C1496486
Description
-55℃~+125℃ 250mW 350Ω Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS