RN50C1690FRSL
MFR.Part #
RN50C1690FRSL
JLCPCB Part #
C3417637
Description
-65℃~+175℃ 169Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors