RN55C80R6BBSL
MFR.Part #
RN55C80R6BBSL
JLCPCB Part #
C1428562
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors