RN50E9091CRE6
MFR.Part #
RN50E9091CRE6
JLCPCB Part #
C3403015
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors