RL20S752GRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S752GRSL
JLCPCB Part #
C1824569
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors