CMF20270K00GKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF20270K00GKEA
JLCPCB Part #
C1776001
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 270kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS