RL20S752GBSL
MFR.Part #
RL20S752GBSL
JLCPCB Part #
C1443298
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors