RL20S152GRSL
MFR.Part #
RL20S152GRSL
JLCPCB Part #
C1824557
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors