RL20S752JRSL
MFR.Part #
RL20S752JRSL
JLCPCB Part #
C3490151
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors