RL20S620GBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S620GBSL
JLCPCB Part #
C3425897
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 62Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors