PTF652K0500BZEK
MFR.Part #
PTF652K0500BZEK
JLCPCB Part #
C1442517
Description
-55℃~+150℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS