RL20S220GBSL
MFR.Part #
RL20S220GBSL
JLCPCB Part #
C3500711
Description
-65℃~+175℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors