RL20S622GBSL
MFR.Part #
RL20S622GBSL
JLCPCB Part #
C1439990
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors