RL20S274GBSL
MFR.Part #
RL20S274GBSL
JLCPCB Part #
C3356854
Description
-65℃~+175℃ 270kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors