SMBG100A-M3/52
MFR.Part #
SMBG100A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980769
Description
-65℃~+175℃ 100V 111V 162V 3.7A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS