RL20S272GBSL
MFR.Part #
RL20S272GBSL
JLCPCB Part #
C1440062
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors