PTF6531K250BZEK
MFR.Part #
PTF6531K250BZEK
JLCPCB Part #
C1442486
Description
-55℃~+150℃ 250mW 31.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS