CMF603K9000GKEB64
MFR.Part #
CMF603K9000GKEB64
JLCPCB Part #
C1780860
Description
-55℃~+175℃ 1W 3.9kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS