RL20S821JRSL
MFR.Part #
RL20S821JRSL
JLCPCB Part #
C1824581
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors