RL07S270GRSL
MFR.Part #
RL07S270GRSL
JLCPCB Part #
C1824219
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors