RL07S470GRSL
MFR.Part #
RL07S470GRSL
JLCPCB Part #
C1824389
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors