RL07S272GRSL
MFR.Part #
RL07S272GRSL
JLCPCB Part #
C3398146
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors