RL07S271GRSL
MFR.Part #
RL07S271GRSL
JLCPCB Part #
C3555014
Description
-65℃~+175℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors