T15B12AHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T15B12AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038285
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+185℃ 1.5kW@10/1000us 10.2V 12V 17V 2uA 91.2A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS