RL07S240JBSL
MFR.Part #
RL07S240JBSL
JLCPCB Part #
C1441716
Description
-65℃~+175℃ 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors