ERL20715R00FKEB500
MFR.Part #
ERL20715R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3496399
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors