RN55D1543FRE6
MFR.Part #
RN55D1543FRE6
JLCPCB Part #
C1770557
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors