RL07S204JBSL
MFR.Part #
RL07S204JBSL
JLCPCB Part #
C1441614
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors