MAZ1K0500T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAZ1K0500T
JLCPCB Part #
C1494159
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 300mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS