RER70F6980RCSL
MFR.Part #
RER70F6980RCSL
JLCPCB Part #
C1572997
Description
20W 698Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance