RN60E3653FBSL
MFR.Part #
RN60E3653FBSL
JLCPCB Part #
C1432323
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors