RER75F6980RCSL
MFR.Part #
RER75F6980RCSL
JLCPCB Part #
C1573381
Description
30W 698Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance