P0402H6983BBT
MFR.Part #
P0402H6983BBT
JLCPCB Part #
C4066238
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount