RER60F6980RCSL
MFR.Part #
RER60F6980RCSL
JLCPCB Part #
C1570128
Description
5W 698Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance