RER70F6980MCSL
MFR.Part #
RER70F6980MCSL
JLCPCB Part #
C1572974
Description
20W 698Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance