RER60F7R50RC02
MFR.Part #
RER60F7R50RC02
JLCPCB Part #
C1569633
Description
5W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance