RER65F7R50RC02
MFR.Part #
RER65F7R50RC02
JLCPCB Part #
C1569880
Description
10W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance