RER55F61R9RC02
MFR.Part #
RER55F61R9RC02
JLCPCB Part #
C1574002
Description
30W 61.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance