RER60F1R50RC02
MFR.Part #
RER60F1R50RC02
JLCPCB Part #
C5847113
Description
1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance