RNC50J1500BSR36
MFR.Part #
RNC50J1500BSR36
JLCPCB Part #
C3543279
Description
-65℃~+175℃ 100mW 150Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors