RER50F34R8RC02
MFR.Part #
RER50F34R8RC02
JLCPCB Part #
C1572860
Description
20W 34.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance