SM8S78CAHM3/I
MFR.Part #
SM8S78CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036960
Description
-55℃~+175℃ 10uA 126V 52.4A@10/1000us 6.6kW@10/1000us 78V 91.3V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS