CRCW1210820KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210820KJNEAHP
JLCPCB Part #
C4302792
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS