Y1624909R000A0W
MFR.Part #
Y1624909R000A0W
JLCPCB Part #
C3957519
Description
-55℃~+150℃ 200mW 909Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount