RNC55J1784FSR36
MFR.Part #
RNC55J1784FSR36
JLCPCB Part #
C1831913
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors