P0805Y4530LNW
MFR.Part #
P0805Y4530LNW
JLCPCB Part #
C4221309
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS